تبلیغات
جاذبه های شهر کردکوی
اردوی یکروزه تفریحی-آموزشی به مناسبت آغاز دهه کرامت و روز دختران جمعیت های هلال احمر شهرستان های کردکوی و گرگان

به گزارش النگ روستای زیبا: به مناسبت دهه کرامت و روز ملی دختران اردوی یک روزه تفریحی - آموزشی با مشارکت و همدلی خواهران عضو  جمعیت های هلال احمر شهرستان های کردکوی و گرگان در پارک جنگلی امام رضا (ع) شهرستان کردکوی برگزار شد.

رؤسای جمعیت هلال احمر شهرستان های گرگان و کردکوی با حضور در این اردوی رفاقت  و مهربانی ضمن عرض تبریک ایام ، جوایزی را به همه خواهران اهداء نمودند و نیز جوایزی ویژه به خواهران فعالی که نامشان متبرک به حضرت معصومه (س) بود تقدیم و آرزوی عاقبت به خیری برای حضار نمودند.


از برنامه های قابل ذکر در این اردو برگزاری مسابقات طناب کشی ، دارت، برپایی چادر امدادی و مروری بر مباحث بقاء در کوهستان بود، که با استقبال اعضاء شور و هیجانی در اردو گاه برپا شد.

جواد کاظمی رییس جمعیت هلال احمر ضمن بازدید از اردو  عنوان نمود که : « این اردو با همراهی و رفاقت جوانان شعب کردکوی و  گرگان نشان از همدلی مجموعه هلال احمر در نیل به اهداف والای انسانی در ارج نهادن به عزیزانی که داوطلبانه بدون هیچ چمشداشتی در راه معروف و خیر قدم  می نهند دارد. راهی که با استعانت از شهدای امدادگر امروز به ما رسیده و وظیفه ما را سنگین تر از قبل نموده است. مجموعه خدوم و پر انرژی هلال احمر کردکوی، با نیت و شعار خدمتگزاری بدون منت به بهترین خلق خدا ، استوارتر در راه خدمت قدم بر می دارد، امید است مورد توجه حضرت حق قرار گیرد. »

منبع جمعیت هلال احمریعقوب محمودی چهارشنبه 13 مرداد 1395 - 09:56 ب.ظ نظرات()