تبلیغات
جاذبه های شهر کردکوی
شعبه جدید جامعه القرآن الکریم در شهر کردکوی افتتاح شد +تصاویر

النگ روستای زیبا جامعه القرآن الکریم شهر کردکوی با هدف ترویج فرهنگ و تربیت قرآنی و مصون ساختن دل وجان فرزندان عزیز این شهر در برابر انواع آفات فرهنگی و در پی درخواستهای مکرر مردم این شهر جهت برگزاری کلاسهای قرآنی در کردکوی، با حضور امام جمعه محترم شهرستان شاعری و احمدی معاون فرماندار، حجت الاسلام  محمودی رییس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، خانم رضوانی فر مدیرکل جامعه القرآن الکریم گلستان و دیگرمسئولین محترم شهرستان کردکوی افتتاح شد.



دربخشی از افتتاحیه جامعه القرآن الکریم حاج آقا شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی گفت :خداوند قران را خیلی راحت در اختیار ما قرار داده است.همه میتوانند اهل قران باشند وخواندن قرآن را یاد بگیرند.

حاج آقا شاعری افزود: درکنار قران بود یک ارزش برای انسان است. و انسان با خدا ، پیامبر ، ائمه و امام زمان خیلی نزدیک است.با خدا بودن و با قران بودن همه یکی است.اگر کسی دوست دارد با خدا باشد و زندگی اش خدایی باشد قران بخواند.

حاج آقا شاعری اگفت: یکی از ارزوهای من این است که زمینی داشته باشیم بجای یک دارالقرآن در کردکوی چند دارالقرآن داشته باشیم.ما کار این خواهران گرامی را می پسندیم واز همه انها تشکر میکنیم.امیدواریم موفق باشند.


دربخشی از افتتاحیه جامعه القرآن الکریم در شهر کردکوی خانم رضوانی فر ،مدیرکل جامعه القرآن الکریم گلستان ضمن ابراز خرسندی از فعالیت‌های شعبات موسسه در استان گلستان گفت:

ازسال 1381 جامعه القرآن الکریم در استان گلستان کار خود را شروع کرده است .که هدف آن ترویج فرهنگ و تربیت قرآنی و مصون ساختن دل وجان فرزندان عزیز استان گلستان در برابر انواع آفات فرهنگی و اجتماعی بوده است.

رضوانی فر افزود: جامعه القرآن الکریم تاکنون 35 مرکز قرانی  را در سطح استان گلستان راه اندازی کرده است که حوضه فعالیت ان ازشهر نوکنده تا کلاله دربرمیگیرد. هم اکنون 6هزار قران اموز ( حافظان و قاریان ) در سطح استان در جامعه القرآن الکریم فعالیت دارند.این موسسه قرآنی دارای 450 نفر بعنوان مجری و مربی اموزشی است که همه انها  دوره تخصصی قرانی را آموزش دیده اند.

مدیرکل جامعه القرآن الکریم گلستان ضمن ابراز خرسندی از فعالیت‌ شعبه موسسه جامعه القرآن الکریم درشهرکردکوی  گفت:اگر بخواهیم شهرمان قرانی شود و جوانان ما بسمت کارهای دیگر نروند و از تهاجمات فرهنگی دور بمانند باید موسسات قرانی را توسعه دهیم و فرزندان مان را با این مراکز قرانی اشنا سازیم.

از امام جمعه محترم و فرماندارو دیگر مسئولین شهرستان کردکوی میخواهم به این موسسات قرانی کمک کنند تا بتوانیم موجب توسعه این مراکز در سطح شهرستان باشیم. وان‌شاء‌الله به‌زودی در شهرکردکوی شاهد خروجی‌های مطلوب این مؤسسه باشیم.

آدرس جامعه القرآن الکریم شهرکردکوی: خیا بان ولیعصر ع- کوچه حجتی












یعقوب محمودی پنجشنبه 14 مرداد 1395 - 03:33 ب.ظ نظرات()