تبلیغات
جاذبه های شهر کردکوی
پیام فرماندار شهرستان کردکوی به مناسبت روزخبرنگار
به گزارش النگ روستای زیبا به نقل از روابط عمومی فرمانداری کردکوی ؛ به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار مجتبی جمالی فرماندارکردکوی با انتشار پیامی این روز را به همه ی تلاش گران عرصه ی اطلاع رسانی تبریک گفت

متن این پیام به شرح زیر است:

در جهان امروز اهمیت اطلاع رسانی و نقش کلیدی رسانه های گروهی در تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشیدن به تمامی طیف های جامعه برکسی پوشیده نیست. بر این اساس حمایت مسئولان حاکمیتی و همراهی مردم ، نقش مهمی در اعتلاء و ارتقای جایگاه رسانه ها ، تنویر افکار عمومی و ایجاد و گسترش فرهنگ تعامل و گفتگویی سازنده دارد که خود زمینه ساز توسعه و پیشرفت پایدار می باشد . در این بین نقش خود رسانه ها نیز ، در حفظ و ارتقاء جایگاه ارزشمند رسانه و جلب اعتماد اجتماعی امری مهم و قابل توجه است.

اینجانب با اعتقاد به نقش تاثیرگذار رسانه ها ، امیدوار است ؛ این وظیفه سترگ کماکان با قوت و دقت ، همراه با رعایت اخلاق و امانت داری، در راستای مصالح  و منافع ملی و پرهیز از تعصبات صرف سیاسی و گروهی ، به دمیدن روحیه ی امید ، نشاط و همبستگی اجتماعی ونیز به فراهم سازی بسترهای رشد و تعالی مردم کشور عزیزمان ایران منجر گردد .

بر این اساس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهید محمود صارمی و همه ی شهدای خبرنگار و فعالین رسانه ای ، بخصوص شهید محمد علی روحانی فرد از شهدای شاخص رسانه و شخصیت سیاسی و اجتماعی برجسته منطقه و استان  و سید حمید رضا حسینی ( شهید فاجعه منا )بر خود لازم میدانم ضمن سپاسگزاری از تلاش و فعالیت های اصحاب رسانه، این روز را به همه ی فعالان و تلاشگران این عرصه تبریک عرض نمایم.یعقوب محمودی یکشنبه 17 مرداد 1395 - 11:50 ب.ظ نظرات()